En İyi VPN Uygulamaları


İnternet sansürünü aşmak için kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

En İyi VPN Uygulamaları

İnternet sansürüne karşı erişmek istediğiniz sitelere kolay bir şekilde erişim sağlamak ihtiyacınız olan VPN uygulamaları arasından hangisini kullanmakta kararsızlık yaşıyorsanız bu yazımız tamda sizin için. En iyi VPN uygulamalarını gelin hep birlikte inceleyerek mobil VPN uygulamaları arasından en iyilerini listeleyelim.

VPN Uygulaması Nedir?

İnternet servis sağlayıcıları tarafından mahkeme kararları doğrultusunda yasaklanan internet sitelerine yurtdışında bulunan sanal sunucular üzerinden giriş yapmanızı sağlayan uygulamalardır. Bu sayede sansürlenmiş olan tüm internet sitelerine giriş yaparak farklı bir ip adresi üzerinden gezinti sağlayabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde ülkemizde sosyal medya sitelerinin engellenmesinin sıklaştığı bu dönemlerde size yardımcı olabilecek en iyi VPN uygulamalarını burada listeliyoruz.

Opera Free VPN Uygulaması

Opera Free VPN uygulaması adından da anlaşılacağı gibi ücretsiz bir VPN uygulamasıdır. Herhangi bir limit ve zaman kısıtlaması olmadan Opera Free VPN uygulamasını mobil cihazlarınız üzerinden başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Rakiplerine göre hız konusunda çok iyi bir performans sağlayan Opera Free VPN uygulaması öncelikli olarak tavsiye edebileceğimiz bir VPN uygulamasıdır.

Android için Free VPN Uygulaması İndir

ZenMate VPN Uygulaması

ZenMate VPN uygulaması ile yasaklanmış internet sitelerine hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ve basit tasarımı ile oldukça kullanışlı olan ZenMate VPN uygulaması ile yasaklanan tüm sitelere problemsiz bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda yasaklanan sitelere girdiğiniz sitelerde bulunan zararlı yazılımları ve reklamları da engelleyebilen ZenMate VPN uygulaması oldukça güvenli bir uygulamadır.

ZenMate VPN uygulaması sadece Mobil cihazlar için değil, aynı zamanda Windows, MacOS, Android ve iOS platformlarında da başarılı bir şekilde çalışarak internet sansürünü ortadan kaldırabiliyor.

ZenMate VPN Uygulaması İndir 

SuperVPN Free VPN Client

Ücretsiz olarak hizmet veren SuperVPN Free VPN Client VPN uygulaması şuanda Google Play Store Android uygulama ve oyun mağazasında en iyi ücretsiz VPN uygulaması olarak yer alıyor. Benzerlerine göre hız konusunda bekleneni verebilen SuperVPN Free VPN Client uygulaması ücretsiz olarak kullanıldığında belirli bir zaman kullanabilirsiniz fakat hız konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. SuperVPN Free VPN Client uygulamasını satın aldığınızda ise zaman kısıtlaması olmadan sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Android SuperVPN Free VPN Client Uygulamasını İndir 

Hideninja VPN

Görsel olarak oldukça iyi bir tasarıma sahip olan Hideninja VPN Uygulaması sayesinde yasaklı internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Hideninja VPN uygulaması ile internette gezinirken kimliğiniz gizli tutularak gezebilirsiniz. Bu sayede ip adresiniz herhangi bir site tarafından tespit edilemez.

Hideninja VPN Uygulaması İndir 

Hotspot Shield VPN Uygulaması

Popüler bir VPN uygulaması olan Hotspot Shield VPN mobil uygulaması sayesinde akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinden yasaklı sitelere hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Yasaklanan sosyal medya sitelerine Hotspot Shield VPN uygulamasını kullanarak giriş yaptığınız da farklı bir ip adresi üzerinden giriş yapmış olarak göründüğünüz için herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İlk olarak masaüstü bilgisayarlar için yayınlanan Hotspot Shield VPN programı şimdi de mobil cihazlar için güvenli bir şekilde hizmet vermekte.

Hotspot Shield VPN Uygulaması İndir

2016-12-27 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

En İyi VPN Uygulamaları YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons