AllCall Rio Resmi Özellikleri Açığa Çıktı


AllCall Rio resmi özellikleri artık belli. İşte cihazın teknik özellikleri ve detayları haberimizde.

AllCall Rio Resmi Özellikleri Açığa Çıktı

AllCall sınırdışı ekran trenine katılıyor ve AllCall Rio adında yeni bir cihaz bırakacak gibi görünüyor. Aşağıda, yakın zamanda doğmuş Çinli telefon üreticisinin ortaya çıkardığı ilk görüntü görebilirsiniz.

AllCall ayrıca yaklaşmakta olan AllCall Rio ile ilgili bazı ek bilgi yayınladı. Telefonda, diğer akıllı telefonlardan farklı olacak şekilde 3B kavisli bir ekran yer alacak; damla halinde telefonu korumak için 1.8 mm’lik kalın bir kaplama olacak.

AllCall Rio, geliştirilmiş fotoğraf kalitesi için 8 MP ve 2 MP’lik iki arka kamera paketleyecek ve ön tarafta 2 MP’lik bir selfie shooteri olacağız. Rio, 2700 mAh pil ve pil ömrünün uzamasına yardımcı olacak bir “Akıllı Motor” pil yönetim yazılımı ile geliyor.

AllCall Rio Teknik Özellikleri

AllCall Rio’daki ekran, tam metal CNC işlenmiş bir gövdeye konan 5 inç HD Sharp’dir. Telefona, 1.3 GHz, 1 GB RAM ve 16 GB dahili belleğe sahip, yaklaşık 3.000 fotoğraf veya 2.000 şarkı saklamak için yeterli alana sahip, MediaTek 6580A işlemci kullanılıyor. AllCall’ın Rio, Android 7.0 Nougat‘ı kutudan çıkarıp çalışacak, ikili SIM ikili bekleme modülü olacak ve “ultra güçlü” hoparlörlere sahip olacak.

AllCall Rio, AllCall’ın resmi web sitesini ziyaret etmek hakkında daha fazla bilgi edinmek için Mayıs ayı ortasında çıkacak.

2017-05-19 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Mezunu. Cokozel.com.tr bünyesinde editörlük ve reklam pazarlama müdürü olarak çalışmaktadır.

AllCall Rio Resmi Özellikleri Açığa Çıktı YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons