8 Ball Pool İndir


8 Ball Pool uygulaması ile bilardo keyfinizi android telefon ve tabletlerde doyasıya yaşayın.

Miniclip tarafından sunulan, akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip gerçek bir bilardo deneyimi yaşayabileceğiniz harika bir android bilardo oyunudur 8 Ball Pool uygulaması.

Oynamak için internet bağlantısına ihtiyaç duyacağınız 8 Ball Pool bilardo oyununa giriş yapmak için bir Miniclip hesabı oluşturup da girebilirsiniz veya var ise Facebook hesabınızla giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oyunda pratik, 1 e 1 ve turnuva olmak üzere üç bölüm yer alıyor. Daha önce mobil cihazınız üzerinden ya da gerçek hayatta bilardo oynamadıysanız eğer, ilk başladığınızda pratik bölümünden başlamanızı tavsiye ederiz. Oynadıkça, tecrübe kazandıkça ister 1 e 1 ister 8 kişilik turnuvalarda yarışabilirsiniz.

8 Ball Pool uygulaması ile tüm arkadaşlarına bire bir meydan okuyabilir veya turnuvalara katılarak kupa ve özel istekalar kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oyun oynamak oldukça basit, Facebook hesabı ile giriş yaparak istediğiniz yerde istediğiniz zaman meydan okuyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynadığınız bire bir maçlarda ortada bilardo madeni paralar bulunuyor ve bu paraları siz kazanıp ister üst turlara çıkabilir ister bilardo mağazasından yeni objeler alabilirsiniz ya da kazandığınız altınları yüksek altın kazanma şansınızın olduğu masalara girerek değerlendirebilirsiniz.

Oynadıkça eğlenecek ve tecrübe kazanacağınız 8 Ball Pool bilardo oyununu çok seveceksiniz. Gerçek bir bilardo deneyimini mobil cihazınızda yaşamanızı sağlayacak 8 Ball Pool uygulamasına özellikle bilardo severlerinin bağımlı olması büyük olasılık. Siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız ücretsiz olarak android telefonlarınıza indirebilirsiniz.

8 Ball Pool İndir BENZER İÇERİKLER
8 Ball Pool İndir YAPILAN YORUMLAR

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Show Buttons
Hide Buttons