Candy Crush Saga İndir


Candy Crush oyunu ilk çıktığı günden beri akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının vazgeçemediği harika bir mobil oyundur. Görsel olarak oldukça şık bir tasarımın yanında oyundaki şekerlerden dolayı çok canlı renklere sahip olan Candy Crush oyunu özellikle gençler tarafından severek oynanmakta.

Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Candy Crush oyununu ücretsiz olarak istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Yayınlandığı günden itibaren sürekli yükselişe geçen indirilme grafiğini ters yöne doğru yönlendirmek mümkün değil! Çünkü Candy Crush oyunu o kadar güzel bir oyunki resmen bağımlılık yapıyor.

Candy Crush Nasıl Oynanır?

Candy Crush görsel açıdan çok renkli bir oyun ve oyundaki şekerler oyuna büyük canlılık katıyor. Ses efektleri de oldukça iyi olan Candy Crush oyununu oynarken büyük zevk almaya hazır olun. Candy Crush oyununda amacınız ise aynı renkte olan şekerleri yan yana getirerek patlatmak. Bu sayede alacağınız puanlar ile bir sonraki bölüme geçme imkanınız oluyor.

Candy Crush oyununda aynı olan şekerlerden en az üç tanesini yan yana getirerek şekerleri eritip puan kazanmalısınız. Dokunmatik ekranlarınız sayesinde şekerlere dokunarak yerlerini değiştirip aynı olan şekerleri bir araya en hızlı şekilde toplayarak en yüksek puanları almanız gerekiyor.

Candy Crush Temel Özellikleri

Şeker gibi görünen grafikler

Eğlenceli oyun yapısı

Onlarca farklı bölüm

Kolay ve çabuk anlaşılır kontroller

Skor tabloları

 

Candy Crush Saga İndir BENZER İÇERİKLER
Candy Crush Saga İndir YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons