Derya Abla Kahve Falı İndir


Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz  Derya Abla Kahve Falı uygulaması özellikle  ev hanımlarının ya da fal bakmaya meraklı genç kızların imdadına koşan bir uygulamadır. Bilindiği gibi baktırmak istediğiniz falınıza her zaman birilerini bulamayabiliyorsunuz ama Derya Abla Kahve Falı uygulaması ile artık bu sorununuz ortadan kalkmış olacak. İstediğinizde için kahvenizi ,baktırın falınızı.

Sade bir tasarıma sahip bu uygulama içinde fal açıklama bölümünün yanı sıra iskambil falı, yıldızname, günlük burç yorumları ve rüya tabirleri gibi fazladan özellikler de bulunuyor. Uygulamayı kullanmak için öncellikle mağazadan indirmeniz ve sonrasında da bazı bilgiler girmeniz gerekecektir. Örneğin fal bakmak istediğinizde medeni durumunuz,cinsiyetiniz, yaşınız, adınız gibi bilgileri girmek zorundasınız nitekim gelen fal yorumları bu bilgiler doğrultusunda değişkenlik gösteriyor.

Sonuç olarak geleceğiniz hakkında birşeyler  duymak ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Derya Abla Kahve Falı uygulamasını inidirip deneyebilirsiniz.. Yalnız uygulamadan  gelecek hakkında çok  fazla bir şey beklememenizi öneririz daha çok eğlence amaçlı kullanabilirsiniz.

Derya Abla Kahve Falı İndir BENZER İÇERİKLER
Derya Abla Kahve Falı İndir YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons