Facebook Messenger İndir


Facebook Messenger uygulaması ile Facebook arkadaşlarınızla daha hızlı, daha eğlenceli sohbet edin.

Bir mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger uygulaması, sosyal ağların en büyüğü Facebook ile beraber çalıştığı için, uygulamayı telefona indirdikten sonra tek yapmanız gereken Facebook hesabınızla uygulamaya giriş yapmak.  Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ister Facebook arkadaşlarınızla sohbet başlatabilir ister Facebook arkadaşınız dışında rehberinizdeki kişilere mesaj atabilirsiniz.

Facebook mobil mesajlaşma özelliğini farklı bir platformda kendi bünyesine alan, Facebook sohbet veya Messenger mobil olarak adlandırabileceğimiz Facebook Messenger uygulaması, bünyesinde birçok farklı ve kullanışlı özellik barındırıyor.

Facebook Messenger uygulaması sayesinde arkadaşlarınızla birebir ya da grup sohbetleri yapabilir, ister video, fotoğraf çekip ister galeriden fotoğraf, video seçip gönderebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan sohbet baloncuğu özelliği sayesinde sizlere gelen mesajlar bildirim olarak gelir, gelen tüm mesajları anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Facebook Messenger uygulamasıyla mesajlaşırken arkadaşlarınıza eğlenceli çıkartmalar ya da sesli mesajlar gönderip sohbeti daha keyifli kılabildiğiniz gibi aramak istediğiniz, sesini duymak ya da kendisini görmek istediğiniz arkadaşınızı sesli ve görüntülü arayıp Facebook Messenger uygulamasının bu özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Facebook Messenger’ın bunların dışında daha da yazabileceğimiz özellikleri:

 • Mesajın ne zaman görüldüğünü anlayabilme
 • Mesaj ve fotoğrafları farklı kişilere yönlendirme
 • Arkadaşlarınıza veya grup konuşmalarındaki diğer kişilere hızlı geri dönüş yapabilmek için arama seçeneği
 • Arkadaşlarınızın konumunuzu görebilmeleri için konum açma
 • Online olan arkadaşları görebilme
 • Gönderi bildirimlerini açma ve kapatma

Siz de daha hızlı ve eğlenceli mesajlaşmak istiyorsanız Faceboook ile entegre çalışan Facebook Messenger uygulamasını android telefonlarınıza indirip deneyebilirsiniz.

Facebook Messenger İndir BENZER İÇERİKLER
Facebook Messenger İndir YAPILAN YORUMLAR

 • dicle
  2 ay önce

  en sevdiğim uygulama bu gerçekten ama daha da geliştirilmesi lazım! facebook hikayeler de çok güzel olmamış.

 • eflatun
  2 ay önce

  merhaba uygulamayı indirdim oldukça güzel bir uygulama olmuş. teşekkürler zuckerberg

 • Tufan
  2 ay önce

  facebook messenger sayesinde artık arkadaşlarımız ile ücretsiz görüşebiliyoruz çok güzel çok teşekkürler. ama şu hafıza problemini de çözselerdi çok güzel güzel olacak

Show Buttons
Hide Buttons