letgo 2. El Eşya Alım & Satım İndir


letgo uygulaması ile ihtiyaç duymadığınız eşyalarınıza rahatlıkla alıcı bulun ya da ihtiyacınız olan eşyaları ucuza alın.

Bu 2. el eşya alım & satım için çok kullanışlı bir mobil uygulama olan letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulaması ile kısa sürede kullanmadığınız eşyaları elden çıkarın, paranızı kazanan ya da fiyatı uygun ve size uygun eşyaları bulun satın alın.

Elektronik ürünlerden tutun da oyunlara, kıyafetlere, arabalara, mobilyalara, dekorasyona rahatça ulaşabilir uygulama içindeki herhangi bir kategoriden aramak istediğinizi bulabilirsiniz. letgo 2. El Eşya Alım & Satım uygulamasını kullanmak için yapmanız gereken bir kullanıcı hesabı oluşturmak. Kullanıcı profili oluşturmadan girip ürünlere bakabilir kontrol edebilirsiniz ama satış ve teklif işleri için kullanıcı profili oluşturmanız gerekir.

Evinizde kullanmadığınız eşyalarınızı atmak yerine fotoğrafını çekip letgo’ya atın. Bu sayede sizin kullanmadığınız ama başkasının işine yarayan eşyanızı hem elden çıkarmış hem de para kazanmış olursunuz. Sadece kullanmadığınız eşya değil satmak istediğiniz eşyayı da hızlı bir şekilde letgo’ya yükleyip ve hemen uygun bir alıcı bulabilirsiniz. Üstelik konum bilgilerinize göre sizlere yakın satışa çıkmış eşyaları da görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama, sizler eşyanızın fotoğrafını çekip letgo’ya yükler yüklemez, görüntü tanımlama teknolojisi ile fotoğrafınızın ne olduğunu hangi kategoriye girdiğini yapay zekası ile bulur ve aramalarda karşınıza sizlerin aramak istediğiniz eşyalara uygun eşyalar çıkartıyor. Ayrıca 2.el araba alışverişini bile rahatlıkla yapabileceğiniz, alanında oldukça başarılı olan letgo uygulamasına girip sizlere uygun ilanları bulduktan sonra teklifte de bulunabilirsiniz.

Piyasaya çıktığı andan itibaren iyi bir çıkış yakalayan bu uygulamayı hemen indirip deneyebilirsiniz.

letgo 2. El Eşya Alım & Satım İndir BENZER İÇERİKLER
letgo 2. El Eşya Alım & Satım İndir YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons