Messenger Lite (APK) İndir


Facebook tarafından yayınlanan Messenger Lite uygulaması, Facebook Messenger uygulamasının daha az internet ve düşük özelliklere sahip Android telefonlarda daha hızlı çalışan Messenger Uygulamasıdır.

Özellikle düşük hızda internet bağlantısı kullanan ülkelerde yaşayan Facebook kullanıcıları için hazırlanan Messenger Lite uygulaması internet hızı yüksek olan ülkelerde de kullanılabilmekte. Messenger Uygulamasının fazla internet kullanması ya da düşük özelliklere sahip Android akıllı telefonlarda daha yavaş çalışan Messenger uygulaması yerine Messenger Lite uygulamasını kullanarak daha hızlı bir şekilde tüm iletişim ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

10 MB boyutunda olan Messenger Lite uygulamasını akıllı telefonlarınıza yükledikten sonra hemen arkadaşlarınız ile iletişime geçebilirsiniz. Daha az mobil veri kullanan Messenger Lite uygulaması sayesinde internet paketini hemen bitmez. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile metin mesajları gönderiminin yanında fotoğraf gönderme özelliğini de kullanarak anlık olarak çektiğiniz fotoğrafları herkesle sınırsızca paylaşabilirsiniz.

Wi-Fi bağlantısı ile çalışabilen Messenger Lite aynı zamanda en düşük internet bağlantısı olan 2G hızındaki internet kullanan ülkelerde de oldukça hızlı bir şekilde tüm iletişiminizi sağlamanız için sizler için tasarlandı. En eski Android telefonlarda bile çalışabilen Messenger Lite uygulamasını çok seveceğinizden eminiz!

Messenger Lite (APK) İndir BENZER İÇERİKLER
Messenger Lite (APK) İndir YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons