Power Rangers: Legacy Wars İndir


Efsane Power Renger çizgi filmi artık mobil cihazınızda. Power Rangers: Legacy Wars oyununu android telefonunuza indirin ve Power Renger takımınızı kurup düşmanlarla savaşın.

Gerçek zamanlı bir mücadele oyunu olan Power Rangers: Legacy Wars ile gerçek oyuncularla mücadele edin. İsterseniz ileriki seviyelerde kahramanızın özelliklerini değiştirip, klasik Power Ranger oyuncularından farklı olarak daha güçlü oyuncular seçebilirsiniz ya da seviyeleri atladıkça farklı savaş arenaların kilidi açabilirsiniz.

Çarpıcı görseller ve animasyonlar içeren tam teşekküllü 3D karakter modelleri ile sizlere muhteşem bir oynanış sunacak olan oyunda güçlü bir takım oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz güçlü takımınızla dünyanın herhangi bir yerinde başka bir oyun severle mücadele edebilirsiniz.

Her görevi tamamladığınızda ve savaş sonrası kazanılan Zeo Shards ile birlikte, kendi savaşçılarınızın özelliklerini kişiselleştirebilir, güçlendirebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla ittifaklar kurarak, diğer üyelerle savaş taktiklerinizi paylaşabilir, sohbet edebilirsiniz.

Hatırlatmak gerekirse, oyunu android telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz yalnız satın alabileceğiniz içerikleri de barındırıyor oyun.

Power Rangers: Legacy Wars İndir BENZER İÇERİKLER
Power Rangers: Legacy Wars İndir YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons