Silah Savaşı Silahlar İndir


Mükemmel bir 3D FPS oyunu olan Silah Savaşı Silahlar uygulamasını indirip silahlı teröristlerle mücadele edin.

Düşmanlar tarafından vurulmamak için dikkatlice oynamanız gereken oyunda,  görevini başarılı bir şekilde tamamlayıp oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz. Birçok farklı mekanda düşmanlarla karşı karşıya kalıyorsunuz oyunda ve birçok tabanca, tüfek, makineli tüfek de dahil olmak üzere silah seçeneklerinden istediğinizi seçme şansını buluyorsunuz. Etkileyici görselleri, kullanışlı yapısı ve birbirinden farklı silahları ile düşmanla mücadele ederken kendinizi çok farklı hissedeceğiniz bu savaş oyun uygulaması, android telefon ve tabletlerinizde olması gereken uygulamalardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Rehine modu, sınırlı zaman modu gibi çeşitli oyun modunda oynanabilen oyunda istediğiniz şekilde savaşıp oyunun tadına varabilirsiniz. Çölde, kasabada, şehirde, karda birçok farklı mekanda savaş haritaları sunan uygulama ile fantastik savaş deneyimi yaşayabilirsiniz. Silah Savaşı Silahlar uygulaması, Terörist ve düşmanlarla mücadele ederken, kaliteli görselleri, gerçekçi ses efektleri ve AK47, M4A1, M249, Deagle, Grozo, Barrett, AWP, MP5 vb silah seçenekleri sayesinde kullanıcılarına oldukça keyif veren bir savaş oyunu olmasından dolayı Google Play’ de en çok indirilen uygulamanın başında gelmektedir.

Savaş stratejinizi geliştirebileceğiniz, iyi nişan alıp düşman avlayacağınız harika bir savaş oyunu olan, LuGame tarafından sunulan Silah Savaşı Silahlar uygulamasını ücretsiz olarak android cihazlarınıza indirip deneyebilirsiniz.

Silah Savaşı Silahlar İndir BENZER İÇERİKLER
Silah Savaşı Silahlar İndir YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons