Strike of Kings İndir


Bir epik savaş oyunu olan Strike of Kings oyunu ile telefonunuzda mobil MOBA (multiplayer online battle arena) keyfi yaşayın.

Mobil MOBA ile (Türkçe anlamıyla çok oyunculu online savaş arenası oyunlarını telefonda oynayabilme) artık sadece masaüstünde arkadaşlarınızla karşılıklı oynamayacaksınız. League of Legends’ın oyununun da sahibi olan Tencent tarafından mobil için geliştirilmiş Strike of Kings ile mobilde bu savaş oyununun tadına varacaksınız.

Bir moba oyunu olan mobile legends oyununa alternatif bir oyun gibi görünse de mobile legends da yaşanan birçok aksaklığı atlatarak çıkmıştır piyasaya. Ve android kullanıcılarının büyük ilgisini toplamıştır.

Oyunda birbirinden farklı kahramanlardan istediğinizi seçip moba haritasında 3 farklı koridor hattında düşmanlarla savaşıyorsunuz. Moba haritasında arkadaşlarınızı ormana çağırıp takımlar kurup kıyasıya mücadele edebilirsiniz. Gerçek Zamanlı 5vs5 MOBA oyununda yolunuza çıkan düşmanlara, sezgisel gücünüzü kullanarak tuzaklar kurabilir, öldürücü vuruşlar gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinden online olarak iletişime geçip takımlar kurabileceğiniz arkadaşlarınızla sesli sohbetler yapıp, hızlı dövüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyunda sağlam tanklar, güçlü takım arkadaşları ve birbirinden korkusuz savaş kahramanları seçip güçlü bir takımla beraber akıllıca dövüşerek, düşman kulelerini yerle bir edebilirsiniz. Telefonun şarjını diğer moba oyunlarına göre daha az yiyen, bu muhteşem gerçek zamanlı savaş oyunu Strike of Kings oyununu kesinlikle telefonlarınıza indirip denemenizi, en azından bir mobil moba deneyimini ücretsiz yaşamanızı tavsiye ederiz.

Strike of Kings İndir BENZER İÇERİKLER
Strike of Kings İndir YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons