Super Mario Run İndir


Çocukluğumuzun efsane atari oyunu Super Mario, iOS platformlarından sonra şimdi de Android platformlarında Super Mario Run adıyla android kullanıcılar için uyarlandı. Kendiliğinden koşması ile dikkat çeken Super Mario Run oyunu, şimdiden en çok indirilenler arasında.

Harika görselleri ve dikkat çekici renkleri ile android platformuna bomba gibi giren Super Mario Run android yeni oyun modları ile karşımızda. Yıllar sonra karşımızda karşımıza çıkan Super Mario Run oyununda yine süper kahramanımız prensesi kurbağanın elinden kurtarmaya çalışıyor.

Tabi oyunun en büyük yeniliklerinden biri de kendiliğinden koşması. Mario’yu artık adım adım ilerletemeyeceksiniz. Bu durum kimilerine göre hoş olmasa da android platformlarında yen havası ile oldukça beğenilmiş durumda.

İlk üç bölümü ücretsiz olan oyunun sonraki bölümleri için 27 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor yalnız. Yıllar sonra geri gelen Super Mario Oyunu yeni versiyonunda duvarlar arasında çıkma gibi yetenekler kazanmış durumda ayrıca 3 farklı oyun modu eklenmiş durumda. Bunlar tekli oyuncu modu World Tour, başka oyuncularla yarışabildiğimiz Toad Rally ve kendi krallığımızı kurabileceğiniz Kingdom Builder gibi 3 yeni mod.

Android telefon ya da tabletlerinize indirip harika bir oyun keyfi yaşayabileceğiniz özellikle Mario severlere tavsiye ettiğimiz Super Mario Run android uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

Super Mario Run İndir YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons