Talking Tom Gold Run İndir


Konuşan sevimli kedimiz Tom ve arkadaşları bu sefer altın pesinde.

Talking Cat Tom (Konuşan Kedi Tom) uygulamasından tanıdığınız Tom ve arkadaşları bu sefer sonsuz koşu oyunu olan Talking Tom Gold Run (Konuşan Tom Altın Peşinde) uygulaması ile karşınızda. Sevimli Tom ve arkadaşları bu uygulamada çalınan altınların peşine düşüyor. Oldukça eğlenceli, bağımlılık yapacak Talking Tom serisinin bu uygulaması, etkileyici görselleri ile milyonlarca kullanıcıyı etkilemiş durumda.

Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip, can sıkıntınızı giderebileceğiniz Talking Tom Gold Run uygulamasında hikaye şöyle başlar. Sevimli Kedimiz Tom ve sevgilisi, havuzu olan evlerinde keyif çatarken bir gün, altından yapılmış heykelleri ve altınları çalınır. Bunu fark eden Tom hırsızın peşine düşer ve sonsuz koşu başlar.

Çalınan altınların ve soyguncunun peşinden koşan sevimli kahramanınıza yardım etmeniz gerekecek. Uygulamada sadece Tom yok. Onunla beraber Konuşan Angela, Konuşan Ginger, Konuşan Hank ve Konuşan Benn de bulunuyor. Aksiyon dolu, oldukça eğlenceli, güçlendiricilerin de bulunduğu bu oyunda hırsızın peşinden koşuyorsunuz ve hırsızdan düşen altınları topluyorsunuz. Altın topladıkça ve biriktirdikçe Tom ve arkadaşlarının havuzlu bu evini daha da güzelleştirip yeniliyorsunuz.

Bu kadar koşmanıza değecek harika bir sonsuz koşu oyunu olan Talking Tom Gold Run oyununu telefonlarınıza indirip deneyebilirsiniz.

Talking Tom Gold Run İndir BENZER İÇERİKLER
Talking Tom Gold Run İndir YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons