Whatsapp Messenger İndir


En popüler mesajlaşma uygulaması olarak bilinen Whatsapp Messenger uygulaması tamamen ücretsiz bir şekilde arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile mesajlaşmanızı, görüntülü olarak ve sesli olarak arama yaparak görüşmenizi sağlıyor. Tüm dünyada 1 Milyardan fazla kişi tarafından kullanılan Whatsapp Messenger uygulaması, benzersiz özellikleri ve tasarımı ile çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor.

Oldukça güvenli bir altyapıya da sahip olan Whatsapp Messenger uygulaması, üstün güvenlik performansı sergileyerek mesajlarınızı üçüncü kişilerden koruyabilir. Uçtan uca şifreleme yöntemi ile tüm yazışmalarınızı şifreleyen Whatsapp uygulaması bu sayede sadece arkadaşlarınız ve sevdikleriniz dışında kimse tarafından okunmasına izin vermiyor. Ayrıca çift adımlı doğrulama sistemi ile daha çok güvenlik önlemi alan Whatsapp Android Uygulaması bu sayede farklı telefonlarda sizin numaranız ile kullanılmasını engelliyor.

Whatsapp Messenger İle Dosyalarınızı Gönderin

Whatsapp Messenger uygulaması sadece mesajlaşma ve görüntülü konuşma hizmetinin dışında fotoğraf, video, dosya ve ses dosyalarınızı da arkadaşlarınıza hızlı bir şekilde gönderebiliyor. Gelişmiş aktarım teknolojisi sayesinde saniyeler içerisinde Whatsapp Messenger uygulamasını kullanan arkadaşlarınıza çektiğiniz fotoğrafları ve videoları anlık olarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu bildirmek içinde Whtsapp Konum özelliğini kullanarak bulunduğunuz konumu harita üzerinden arkadaşlarınıza gönderebilir, aynı zamanda arkadaşlarınızın konumunu Whatsapp Messenger aracılığı ile alabilirsiniz.

Whatsapp Messenger Grup Sohbet Özelliği

Whatsapp Messenger uygulaması ile arkadaşlarınız ile özel yazışmalarınız dışında toplu bir şekilde sohbet etme imkanına da sahipsiniz. İş, Okul, Aile ve daha sayamayacağımız dahil olduğunuz birçok topluluğu Whatsapp uygulaması sayesinde birleştirerek arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz. Örneğin katıldığınız bir İngilizce kursuna kayıt yapan diğer öğrenci ve öğretmenleri Whatsapp Grubu altında toplayarak kurs ile ilgili duyurulardan, ders notlarından haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp her geçen gün yenilenen özellikleri ile kullanıcılara hizmet vermeye devam ederken benzersiz özellikleri sayesinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olmayı gerçekten hak etmekte. Örneğin arkadaşlarınız ile mesajlaşırken mesajlarınızın arkadaşınıza iletildiğini görebilir, daha sonra arkadaşınızın mesajınızı okuduğunu da görebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ait profil fotoğraflarına bakabilir, durum güncellemelerini takip etmenin yanında arkadaşlarınızın en son ne zaman Whatsapp Messenger uygulamasına girdiklerini de görebilirsiniz.

Whatsapp uygulamasını kullanmak istiyorsanız ve Android tabanlı bir akıllı telefona sahipseniz Whatsapp uygulamasını Google Play Store uygulama ve oyun mağazasından akıllı telefonlarınıza yükleyerek hemen arkadaşlarınız ile görüşme yapmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp Messenger İndir BENZER İÇERİKLER
Whatsapp Messenger İndir YAPILAN YORUMLAR

 • mehmet ali
  2 ay önce

  whatsapp olmasaydı perişan olacaktık herhalde iyi ki varsın whatsapp. ama şu son durum günceleme olayını yapmasaydın iyi olurdu

 • murat
  2 ay önce

  şu son durum güncellemelerini kaldırın. snapchat kullanmak isteseydik snapchat kullanmak isterdik ama biz whatsapp kullanıyoruz!

 • mümtay
  2 ay önce

  iyiki whatsapp uygulaması var yoksa smslere para yetiştiremiyorduk

 • Osman
  2 ay önce

  whatsapp uygulaması eskisi gibi güzel değil. bu durum güncelleme çok saçma olmuş

Show Buttons
Hide Buttons