Apple Watch 3 çıkış tarihi hakkında bilgiler


Apple tarafından üretilen Apple Watch 3 akıllı saatlerin 2017 yılında tanıtılması beklenirken, çıkış tarihi ve özellikleri ile ilgili yeni bilgiler geldi.

Apple Watch 3 çıkış tarihi hakkında bilgiler

Bir önceki iki akıllı saat modellerinde istediği başarıyı yakalayan Apple şimdi de üçüncü nesil akıllı saati olan Apple Watch 3 ürününü piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Geliştirme çalışmalarının devam ettiği Apple Watch 3 modeli ile ilgili teknik özellikleri hakkında bilgiler de yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Şuana kadar resmi olarak çıkış tarihi ile ilgili olarak Apple tarafından net bir tarih verilmemiş olsa da 2017 yılının ilk çeyreğine akıllı saatlerin çıkması bekleniyor.

Apple Watch 3 Teknik Özellikleri

Apple Watch 3 akıllı saatlerin seri üretime başlanmak üzere olduğu ve Tayvan merkezli Quanta Computer firması tarafından yapılacağı iddia edildi. Bir önceki model olan Apple Watch 2 akıllı saatlerini de üreten firma ile tekrar çalışmaya devam edeceği belirtildi.

Teknik özelliklerine bakıldığında bir önceki akıllı saatten pek farkı bulunmaması beklenen Apple Watch 3 akıllı saatlerinin sadece pil performansı konusunda iyileştirmeler yapılacağı, tasarım olarak da minimal değişiklikler yapılacağı iddia edilmekte. Ayrıca Apple Watch 3 akıllı saatlerinin daha hızlı çalışması için işlemci özelliklerinin arttırılacağı iddia edilmekte.

Apple, Apple Watch akıllı saat modellerinin ilk iki modelinde gelişmiş sensörleri ve oldukça şık bir tasarım uyguladığı için Apple Watch 3 akıllı saatlerine ekleyecek çok büyük özellikler olmadığı bilinmekte. Zaten oldukça sayıda işlem yapabilen sensörlerin ekstra özellikler ile donatılması gibi bir durumda söz konusu olmayacak.

Teknik olarak bazı düzenlemelere gidileceği belirtilen Apple Watch 3 akıllı saatlerde renk aralığı ayarları, hücresel veri bağlantısı gibi özellikler bulunacak. Ayıca Apple Watch 3 akıllı saatlerinde bulunan sağlık uygulamalarının da daha geniş özelliklere sahip olması bekleniyor.

2017-01-04 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Apple Watch 3 çıkış tarihi hakkında bilgiler YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons