Asus ZenBook 3 Deluxe laptop tanıtıldı


Yenilenen tasarımı ile Asus ZenBook 3 laptop harika özellikleri resmi olarak CES 2017 etkinliğinde tanıtıldı.

Asus ZenBook 3 Deluxe laptop tanıtıldı

Teknoloji devi Asus tarafından üretilen ZenBook 3 Deluxe dizüstü bilgisayar modeli 13 inç büyüklüğünde kasası ile 14 inç ekran büyüklüğü sağlayan harika bir dizüstü bilgisayar olarak tanıtıldı. Asus, CES 2017 fuarında tanıttığı yeni ürünleri arasında en dikkat çeken ürün olan ZenBook 3 Deluxe şık tasarımı ve muhteşem özellikleri ile dizüstü bilgisayar kullanıcılarının hayallerini süsleyebilecek özelliklere sahip.

ZenBook 3 Deluxe Teknik Özellikleri

Oldukça ince bir yapıya sahip olan ZenBook 3 Deluxe dizüstü bilgisayar modelinde sadece 1.1 KG ağırlığında. Taşıma konusunda hiçbir zorluk yaşamayacağınız gibi ultra ince yapısı ile istediğiniz yere kolaylıkla götürebileceğiniz harika bir dizüstü bilgisayar. 7.46 mm kalınlığa sahip olan ZenBook 3 Deluxe, en ince çantalarınıza bile kolaylıkla sığabiliyor.

Intel Core i5 işlemci ile tanıtılan dizüstü bilgisayar, aynı zamanda Core i7 işlemci desteği de bulunuyor. Ekran kartı olarak bütünleşik bir yapıya sahip olan Intel HD 620 grafik kartı ile çözünürlüğü yüksek görüntüleri çok hızlı bir şekilde işleyebiliyor. 16 GB DDR3 ram bulunan bilgisayar hız konusunda tüm isteklerine cevap verebilecek niteliklere sahip.

Batarya konusunda iyileştirmelere giden Asus, Lion pil teknolojisini kullanarak geliştirdiği yeni batarya teknolojisi ile 10 saat boyunca bilgisayarınızı çalıştırmanıza olanak sağlıyor. Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1, iki adet Thunderbolt 3 destekli USB Type-C portu bulunan dizüstü bilgisayar 2017 yılında satışa sunulacak.

2017-01-07 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Asus ZenBook 3 Deluxe laptop tanıtıldı YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons