Bekir Bozdağ sosyal medya açıklaması


Sosyal medya siteleri ile ilgili olarak Twitter üzerinden açıklama yapan Adalet Bakanı Bekirbozdağ, sosyal medya paylaşımlarına dikkat çekti.

Bekir Bozdağ sosyal medya açıklaması

Sosyal medya kullanıcılarına uyarılarda bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, son dönemlerde yaşanan terör saldırıları sonrasında halkı kin ve nefrete yönlendirecek tarzda paylaşım yapan hesapların arttığını belirterek bu konu ile ilgili çalışmalar başlattıklarını duyurdu.

Artan terör saldırılarından hemen sonra sosyal medya servislerinde kullanıcıların bir birleri arasında saldırılar ile ilgili iletişime geçmesinden kaynaklı olarak zaman zaman tartışmaların çıkmasının yanı sıra kişilerin hedef gösterilerek can güvenliğinin tehlikeye atıldığını belirten Bekir Bozdağ, Twitter üzerinden bulunduğu açıklamada Sosyal Medya kullanıcılarına seslendi.

Bekir Bozdağ, terör örgütü propagandası yapan hesapların tespit edilmeye başlandığını ve bu hesapların gerçek kimliklerinin tespitinin ardından gözaltı ve tutuklama işlemlerinin yapılacağını belirtti.

Bekir Bozdağ’ın Twitter Açıklamaları

 

2017-01-02 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Mezunu. Cokozel.com.tr bünyesinde editörlük ve reklam pazarlama müdürü olarak çalışmaktadır.

Bekir Bozdağ sosyal medya açıklaması YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons