Bilgisayardan Instagrama fotoğraf atma


Instagram uygulamasını kullanmadan bilgisayardan Instagrama fotoğraf atmak çok kolay. Bilgisayardan ınstagrama fotoğraf yüklemek için yazımızı okumanız yeterli.

Bilgisayardan Instagrama fotoğraf atma

Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’ı telefonlarınız yerine bilgisayardan kullanmak için kolay bir şekilde instagrama fotoğraf atma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mobil cihazlar için hazırlanan Instagram uygulaması şuan için resmi olarak sadece mobil uygulama üzerinden fotoğraf paylaşımına izin vermekte. Fakat farklı programlar kullanarak hızlı bir şekilde Instagram hesabınızda bilgisayardan fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Instagram uygulaması kullanmadan bilgisayardan Instagrama fotoğraf yüklemek için anlatacağımız işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirerek fotoğraflarınızı bilgisayardan instagrama yükleyebilirsiniz.

BlueStacks ile Instagrama Fotoğraf Atma

Bilgisayarlarınızdan Android uygulamalarınızı çalıştırmanıza olanak sağlayan BlueStacks programını kullanarak ınstagrama fotoğraf atabilirsiniz. Öncelikle BlueStacks programını buraya tıklayarak indirin ve daha sonra bilgisayarınıza kurun.

BlueStacks programını bilgisayarınıza yüklerken seçenekler arasında App Store Acces seçeneğinin seçili olduğuna dikkat edin, seçili değilse seçin ve kurulumu bitirin. BlueStacks programı çalıştığında sol üst kısımda bulunan arama kısmına Instagram yazın ve daha sonra Google Play Store uygulamasının açılmasını bekleyin. Google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Google Play Store üzerinden BlueStacks aracılığı ile Instagram uygulamasını indirin.

BlueStacks ile Instagram uygulaması çalıştırma işlemini başlatın ve daha sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak Instagram hesabınıza fotoğraflarınızı yüklemeye başlayın!

2016-12-27 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bilgisayardan Instagrama fotoğraf atma YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons