Çalışanlarıyla tartıştığı mağazaya kamyonla daldı


Mağazada çalışan personelle tartışan, ancak bir türlü istediği sonucu alamayınca sinirle mağazadan çıkarak kamyonuna atlayan öfkeli şahıs; kullandığı BMC marka kamyonla mağazaya daldı!

Çalışanlarıyla tartıştığı mağazaya kamyonla daldı

Gün geçmiyor ki ilginç bir haber daha gündeme düşmesin, aklımızı başımızdan almasın. Birazdan okuyacağınız 8 Ocak tarihinde Kocaeli’de yaşanan olay “Bu kadar da olmaz!” dedirtti.

İddialara göre satın aldığı iPhone 7 modelinin bozulmasının ardından cihazı satın aldığı Vatan Bilgisayar bayisine giden Emre T. isimli bir kişi, telefonun garanti dışı kaldığını öğrenince çılgına döndü. Mağazada çalışan personelle tartışan, ancak bir türlü istediği sonucu alamayınca sinirle mağazadan çıkarak kamyonuna atlayan öfkeli şahıs; kullandığı BMC marka kamyonla mağazaya daldı!

Personel bir anda şoke oldu!

Kamyonun mağazaya dalmasıyla birlikte neye uğradığını şaşıran personel hemen polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine intikal eden polis ekipleri kamyonda bomba bulunma ihtimaline karşı dedektör köpekle arama yaptı, daha sonra ise kamyonda herhangi bir patlayıcı madde bulunmadığı ortaya çıktı. Bomba imha uzmanları da her ihtimale karşı olay yerinde araştırmalar yaptı. Özel mülke zarar veren ve mağaza çalışanlarının hayatını tehlikeye atan Emre T. polisler tarafından gözaltına alınarak karakola götürüldü.

Mağazadaki hiç kimse yaralanmadı

O esnada mağazada bulunan personel ve müşterilerden kimsenin yaralanmaması tek teselli kaynağı oldu. Kamyonla binaya dalacak kadar gözü dönen Emre T.’nin ise mala zarar verme suçundan yargılanmasının ardından uzun bir süre hapis cezasına çarptırılabileceği iddia edildi. Mağazada oluşan orta çaptaki hasarın da yine kızgın sürücüden tahsil edileceği konuşuluyor.

2017-01-11 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Çalışanlarıyla tartıştığı mağazaya kamyonla daldı YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons