Çerçevesiz Maze Alfa Haziran’da Çıkacak


Maze Alfa, Xiaomi Mi Mix’e rakip olarak çok uygun bir fiyata benzer telefon çıkaracağını duyurdu. İşte ayrıntılar.

Çerçevesiz Maze Alfa Haziran’da Çıkacak

Maze Alfa’nın Haziran ayında şaşırtıcı derecede rakipsiz bir fiyatla piyasaya çıkacağını duyurduğu için, en iyi Xiaomi Mi Mix klonunun tahtına yönelik yarışmacı katı bir çıkış tarihi elde etti. Bu, her müşterinin duymak istediği ve ilgisini çeken bir çizgi, yakında hoş bir sürpriz bekliyoruz.

Maze Alfa Özellikleri Neler Olacak?

Maze Alfa’nın özellikleri hakkında biraz bilgi var, bu yüzden bu telefondan neler bekleyebileceğimizi özetleyelim. Yeni başlayanlar için, 16: 9 en / boy oranı, gövde oranı % 83 ve en az 1.8 mm ön çerçeve ile 5,5 inçlik gövdeye sıkıştırılmış 6 inçlik bir FullHD ekrana sahip olacak. Aslında, diğerlerinin bazıları gibi “çerçevesiz” olarak tabir edilebilir. Olguların düzgün bir şekilde işlenmesini görmek ferahlatıcı.

Telefon, Sınırlı sayıda cihaz için 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza veya 6 GB + 128 GB combo ile eşleştirilmiş bugüne kadar açıklanmayan yonga setine (muhtemelen bir oktak çekirdekli, bir bahis Helio üzerinde) sahip olacak. Ayrıca bir metal çerçeve, ön Touch ID parmak izi tarayıcı ve çift arka kamera da oynayacak.

Maze Alfa oldukça iyi görünüyor ve modelle ilgili en son güncellemeler için kendi resmi web sitesine abone olabilirsiniz, ancak tabii ki sizi de bilgilendireceğiz. Alpha, Maze Blade modelini takiben yeni kurulan çince üreticisinin ikinci telefonu olacak ve bunu gerçekten görmek için son derece güzel. Gelişmelerden haberdar olmak için mutlaka takipte kalın.

2017-05-19 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Mezunu. Cokozel.com.tr bünyesinde editörlük ve reklam pazarlama müdürü olarak çalışmaktadır.

Çerçevesiz Maze Alfa Haziran’da Çıkacak YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons