Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Savaş Başlıyor!


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 68. Bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde büyük bir savaş başlıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Savaş Başlıyor!

ATV’nin Salı günlerinde ATV’yi zirveye taşıdığı ve reyting rekorları kırıp 1. Sıraya oturan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 68. Bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenen ve de korkutan savaş artık başlıyor. Şimdi kadınların plan yapma zamanı.

Hızır Çarkırbeyli’ye kurulmuş olan pusu İlyas’ın alınmasına neden olur. Hızır bozmuş olduğu plan için büyük pişmanlık duyar. İlyas’ı kaybetmemek için ise kendisini feda edecek kararlar alabilir. Çakırbeyli ailesinin tüm üyeleri büyük endişe duyar. Hal böyleyen bu endişenin haklı nedenleri arasında en son Şahin Ağa’nın alınması son noktayı koyar.

ŞİMDİ KADINLARIN PLAN ZAMANI!

Serkan’ın merhametsiz olduğunu bütün masa üyeleri bilmektedir. İlyas ve Şahin Ağa’nın saklandıkları yeri bulmak için herkes seferber olur. Hızır ilk bakışta zayıf bırakılmak istenir fakat Davut asıl hedefin kendisinin olduğunu bilir. Rüstem ve Ünal’ın olmuş olanlardan dolayı birlik olduğu düşünülür. Ölümcü planları bozmak için Rüstem’in kapısını Davut çalacaktır bu kez. Bulduğu ilk fırsatta Ceylan’ı da yanına alarak bu ziyareti yapar. Ünal’ın engeli yüzünden elinde yapacak hiçbir şey olmayan Suzi ise perişan bir haldedir. Olaylara seyirci olarak kalmak istemeyen Meryem’e tam da bu aşamada çok büyük iş düşüyor. İşte tam da burada plan zamanı Kadınlara geçiyor.

2017-05-10 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

1998 yılından itibaren bilgisayar donanım, yazılım sektöründe çalışmalar yürütmüş, ağ yapıları, eğitim uygulamaları gibi birçok alında hizmetler sunmuş, teknoloji alanındaki deneyimlerini cokozel.com.tr üzerinden paylaşmaya devam etmektedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Savaş Başlıyor! YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons