Galaxy S7 için Android 7 Nougat güncellemesi ne zaman yayınlanacak?


Samsung Galaxy S7 kullanıcıları uzun bir süredir Android 7 Nougat güncellemesini beklerken bazı ülkelerde dağıtılmaya başlandı.

Galaxy S7 için Android 7 Nougat güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Türkiye’de Galaxy S7 akıllı telefonlar için Android Nougat güncellemesi henüz dağıtılmaya başlanmadı fakat çok kısa bir süre içerisinde Galaxy S7 ve S7 edge akıllı telefon kullanan kullanıcılara güncelleme dağıtılmaya başlanacak.

Samsung Türkiye’deki kullanıcıların yoğun soruları üzerine bir açıklama yaparak Galaxy S7 için Android 7 Nougat güncellemesini Türkiye için 17 Ocak 2017 tarihinde yayınlayacağını duyurdu. Akıllı telefonlara gelecek olan Android 7 Nougat güncellemesi ile Galaxy S7 akıllı akıllı telefonlarına yeni özellikler gelmesi bekleniyor.

Galaxy S7 Android 7 Nougat Güncellemesi 17 Ocak’ta Yayınlanacak

Türkiye’deki kullanıcılar için henüz yayınlanmamış olan Android 7 Nougat güncellemesinin birçok Avrupa ülkesinde yayınlanmasının ardından Türkiye’deki kullanıcılar sabırsızlıkla güncellemenin dağıtılmasını beklemekteydi. Galaxy S7 edge ve Galaxy S7 Android 7.0 Nougat ne zaman Türkiye’de soruları üzerine Samsung yönetimi bir açıklama yaparak 17 Ocak 2017 tarihinde Türkiye’deki kullanıcılar için güncellemeyi dağıtmaya başlayacaklarını açıkladı.

Şuan için sadece Galaxy S7 ve S7 Edge akıllı telefonları için yayınlanacak olan Android 7.0 Nougat güncellemesi birkaç sonra Galaxy S6 ve Galaxy Note 5 akıllı telefonları içinde dağıtılacak. Fakat bu akıllı telefon modelleri için güncellemenin ne zaman dağıtılacağı ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

2017-01-10 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Mezunu. Cokozel.com.tr bünyesinde editörlük ve reklam pazarlama müdürü olarak çalışmaktadır.

Galaxy S7 için Android 7 Nougat güncellemesi ne zaman yayınlanacak? YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons