Gear S3, S2, ve Fit2 akıllı saatler iPhone ile uyumlu hale geldi


Samsung tarafından üretilen akıllı saat modelleri Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 akıllı saat modelleri artık iPhone telefonlarla uyumlu olarak çalışacak.

Gear S3, S2, ve Fit2 akıllı saatler iPhone ile uyumlu hale geldi

Uzun bir süre önce Samsung tarafından yapılan açıklama ile artık Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 akıllı saat modellerinin iOS mobil işletim sistemi ile uyumlu hale geleceğini bildirmişti. Fakat aradan geçen uzun bir sürenin ardından Samsung bu konuda herhangi bir açıklama yapmış değildi. Samsung Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 sahiplerine özel bir sürpriz yaparak CES 2017 tanıtım etkinliğinde düzenlediği basın açıklaması ile Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 akıllı saatlerinin artık yayınlanacak son güncellemenin ardından kullanılabileceğini bildirdi.

Apple tarafından üretilen akıllı saatleri kullanmak yerine Samsug Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 akıllı saat satın almak istiyorsanız artık hiç tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Çünkü Android tabanlı olan Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 akıllı saatleri iOS tabanlı olan iPhone telefonlarla sorunsuz bir şekilde senkronizasyon yapabilecek.

Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 Artık iOS

iOS tabanlı iPhone cihazlar ile birlikte çalışabilecek olan Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 akıllı saatleri ile Android üzerinden yatığınız tüm işlemleri aynı şekilde iphone akıllı telefonlarda da yapabilirsiniz. Kolay kullanıma sahip olan akıllı saatler günlük birçok işinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyor.

Apple marka bir iPhone akıllı telefona sahipseniz eğer ve Androi akıllı saatiniz bulunuyorsa artık üzülmenize gerek yok. Çünkü saatlerinizi kutudan çıkarıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 akıllı saatleri iPhone 5 ve sonraki modeller ve iOS 9 işletim sistmei dahil olmak üzere üst işletim sistemleri tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek.

2017-03-27 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Gear S3, S2, ve Fit2 akıllı saatler iPhone ile uyumlu hale geldi YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons