Hakkımızda

Hakkımızda

Çok Özel Teknoloji (www.cokozel.com.tr) internet sitesi her gün alanında uzman editör kadrosu ile güncel teknoloji haberlerini sizlere sunuyor. Teknoloji dünyasında gelişen tüm gelişmeleri en hızlı bir şekilde analiz ederek teknoloji meraklılarına sunmak için kurulmuş bir teknoloji haberleri sitesidir.

2013 yılında kurulmuş olan ÇOK ÖZEL BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ çatısı altında hizmet vermektedir. 2013 yılında Batman’da hizmet veren firmamız teknoloji gelişmelerini merak eden ülkemizdeki kullanıcılar için açmış olduğu www.cokozel.com.tr haber sitesi ile bu konuda çalışmalar yapmaktadır. Abone olduğumuz ajanslardan gelen en güncel teknoloji haberleri deneyimli editör kadromuzun incelemesinden geçerek ziyaretçilere sunulur.

Tarafsız ve Objektif haberciliği ilke edinmiş editör ve yazar kadrosu ile hizmet veren www.cokozel.com.tr çok kısa bir süre içerisinde binlerce teknoloji meraklısına haberlerini ulaştırmayı başarmış ve gazetecilik ilkelerine taviz vermeden teknoloji haberlerini kullanıcıları ile paylaşmaya devam edecektir. Haberlerimiz yenilikler ve gelişmeler üzerine hazırlanır iken doğru, dürüst ve tarafsızlık ilkeleri dikkate alınmaktadır.

Show Buttons
Hide Buttons