Injustice 2 oyununun çıkış tarihi belli oldu


Harika bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkan Injustice 2 oyununun çıkış tarihi açıkladı. Injustice 2 oyunu ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı haberimizde.

Injustice 2 oyununun çıkış tarihi belli oldu

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Injustice oyunun ikinci bölümü olan Injustice 2 oyunu NetherRealm Studios firması tarafından geliştirilmiş ve Warner Bros tarafından dağıtılmıştı. Fanstastik kurgusu ile harika bir dövüş oyunu olan Injustice 2, oyun tutkunları tarafından oldukça sevilmişti. İlk oyunu olan Injustice: Gods Among Us oyununa yeni özellikler ve yeni hikayeler ekleyen firma oyunun ikinci bölümünü yayınlamaya hazırlanıyor.

Film karakterlerinin de yer aldığı Injustice 2 oyununda Batman filminin karakteri, Joker karakteri gibi birçok popüler karakterler yer almakta. Oyun firmasının yetkilisi tarafından Twitter üzerinde yapılan açıklamada Injustice 2 oyunun 16 Mayıs 2017’de piyasa çıkacağı bilgisini paylaştı

Injustice 2 Çıkış Tarihi

16 Mayıs 2017 olarak belirlenen çıkış tarihine kadar oyunun geliştirilmesine devam edileceğini açıklayan yetkili, çok güzel bir oyun hazırladıklarını iddia ederek oyunu bekleyen oyuncuların biraz daha sabırlı olmasını istedi. Oyunun ilk olarak oyun konsolları için yayınlanacağını PlayStation 4, xBox one oyun konsollarında sorunsuz bir şekilde oynanabileceği belirtildi.

Oyunun ikinci bölümünde olması muhtemel olan oyun karakterleri ise şunlar; Aquaman, Atrocitus, Batman, Blue Beetle, Deadshot, Gorilla Grodd, Harley Quinn, Supergirl, Superman ve Wonder Woman.

2017-01-09 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Injustice 2 oyununun çıkış tarihi belli oldu YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons