iPhone 7 Plus kamera sorunu yaşıyor

334 defa okundu , kategorisinde, 24 Ara 2016 - 15:04 tarihinde yayınlandı

Apple tarafından kamerası yere göğe sığdırılamayan iPhone 7 Plus akıllı telefonlarda kamera sorunu oraya çıktı.

iPhone 7 Plus kamera sorunu yaşıyor

Geçtiğimiz aylarda Apple tarafından satışa sunulan iPhone 7 Plus akıllı telefonları üstün fotoğraf ve video çekim performansına sahip olarak tanıtılmış ve Apple tarafından şuana kadar en iyi fotoğraf ve video çekebilen akıllı telefon olarak tanıtılan iPhone 7 Plus akıllı telefonlarının kameralarında donanımsal olduğu düşünülen sorunlar ortaya çıktı.

iPhone 7 Plus kullanıcıları son zamanlarda akıllı telefonları ile fotoğraf ve video çekimi yaparken sorunla karşılaştıklarını Apple Destek merkezlerine veya forum sitelerinde belirtmesi üzerine birçok kullanıcı aynı sorunların yaşandığını belirten mesajlar attı.

İPhone 7 Plus kamerası bozuk olabilir!

iPhone 7 Plus akıllı telefonların kameralarında ortaya çıkan sorundan dolayı birçok iPhone 7 Plus telefon sahibi telefonlarını değişime verdiklerini açıkladı. Çünkü sorunun yazılımsal olmadığı ve donanımsal olarak iPhone 7 Plus kamera sorunu ortaya çıktığı belirtildi.

iPhone 7 Plus telefonlarda kamera uygulaması açıldığında siyah bir ekran olarak donuyor ve daha sonra mor, sarı, kırmızı gibi farklı renklere dönüyor. Daha sonra ise cihazın aşırı bir şekilde ısındığı hissedilip iPhone 7 Plus telefonunuzun soğutulmaya ihtiyacı var uyarısı veriyor. iPhone 7 Plus akıllı telefon sahipleri bu problemden dolayı telefonlarını Apple Servislerine götürdüklerinde ise kendilerine yeni bir iPhone 7 Plus akıllı telefonu verildiği iddia edildi.

iPhone 7 Plus sahipleri akıllı telefonlarında ortaya çıkan kamera sorununu gidermek için iPhone 7 Plus sıfırlama işlemini yapmalarına rağmen sorunun devam ettiğini belirtiyor. Apple ise bu konuda henüz bir açıklama yapmış değil.


Yazıya Oy Ver
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Yazar: Tüm Yazıları
26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Yorum Yaz