iPhone 8’le İlgili Yeni Görseller Sızdırıldı!


Her geçen gün iPhone 8’e dair yeni bilgi ve detaylar gün yüzüne çıkıyor. Bugün ise iPhone 8’le ilgili yeni görseller sızdırıldı.

iPhone 8’le İlgili Yeni Görseller Sızdırıldı!

Apple’ın iPhone’un 10. Yılına özel olarak üreteceği iPhone 8 modeliyle ilgili iddialar dur durak bilmiyor. Apple önceki iPhone modellerine göre değişik bir tasarım ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. iPhone 8’e dair tarama görselleri sızdırılıp paylaşıldı.

iPhone 8’in Tasarımı Artık Netleşiyor!

Engadget tarafından sızdırılan bu görsellerle beraber, telefonun tasarımıyla ilgili kullanıcılara bilgi verildi.

Yalnız şimdilik bu görsellerin söylenti olduğunu ifade eden haber sitesi, iPhone 8’in tasarımıyla ilgili söylenti tasarımlar üzerinden yola çıkılarak tasarım görsellerini ortaya çıkardı. https://hizliresim.com/EgkGMv

Tarama görselleri incelendiğinde, iPhone 7 Plus’ta yer alan çift kameranın dikey bir versiyonu ile çıkacağını doğrulamış olan Apple yetkilileri, yeni iPhone’un boyutunun büyütülerek alışılmışın dışına çıkacağı da iddia ediliyor.

iPhone 8’le 5.8 inçlik neredeyse çerçevesiz bir ekran tasarımıyla üretecek olan Apple, Touch ID sensörünü ise telefonun altına gömerek sanal bir hale getirmeyi hedefliyor.

Ortaya atılan bu haberle beraber, sanal bir parmak izi okuyucusuyla tekrardan karşı karşıyayız. Diğer görselleri ise aşağıda paylaştığımız şekilde görebilirsiniz.

2017-05-17 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

1998 yılından itibaren bilgisayar donanım, yazılım sektöründe çalışmalar yürütmüş, ağ yapıları, eğitim uygulamaları gibi birçok alında hizmetler sunmuş, teknoloji alanındaki deneyimlerini cokozel.com.tr üzerinden paylaşmaya devam etmektedir.

iPhone 8’le İlgili Yeni Görseller Sızdırıldı! YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons