Kara Sevda Dizisinin Veda Tarihi Belli Oldu!


Kara Sevda dizisi acaba ne zaman final yapıyor? Kara dizisi artık ekranlara veda ediyor. Stra TV’nin 2 sezondur ekranlarında olan Kara Sevda dizisinin final tarihi belli olmuş durumda artık

Kara Sevda Dizisinin Veda Tarihi Belli Oldu!

Star Tv’nin en sevilen dizilerindne biri olan Kara Sevda bu sezon sonu ekranlara veda ediyor. Kara Sevda dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Yönetmenliğini ise Hilal Saral üstleniyor. Dizinin başrollerinde usta oyuncular yer alıyor. Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor ve Kaan Urgancıoğlu’nun oyuncu kadrosunda yer aldığı Kara Sevda dizisi 74. Bölümünde 21 Haziran tarihinde ekranlara veda ediyor.

Kara Sevda 21 Haziran tarihinde son bölümüyle Çarşamba 20:00’da Star’da ekranlarda final yapıyor.

Kara Sevda’da 67. Bölümde Neler Oldu Peki?

Kemal’le beraber Nihan’ın tereddüt etmeden ölüme atılması, Emir’in planlarını tersine çevirmişti. Leyla, hastanede ölüm eşiğindeyken, Ayhan ise intikam için büyük yemin ediyor. Karşılığında ne olursa olsun olayın sorumlusu Kozcuoğlu ile intikam hesabı içine girecektir. Ayhan’ın katil olmasının karşısına geçecek tek isim ise Kemal’dir. Kemal olayı aydınlatmanın peşine düşer fakat gittikçe de zamanın tükendiğini bilir.

Emir, Leyla’nın vurulma olyaında babasının parmağının olduğunu öğrendiği zaman çılgına döner. Kemal’in işin peşini bırakmayacağını bilir. Emir ise babasını yurtdışına göndermek için çabalar.

Mercan, Emir’i gözaltına alır. Zeynep, Kemal’i canlı canlı yakacaüı anda, Emir ile karakolda yüzleşir.

Kemal ve Nihan araştırmalar yaptıkça Kozcuoğlu Holding’in kirli izleri gün yüzüne çıkıyor. Emir ise iyice köşeye sıkışır. Bunların yanısıra Kemal, Asu’ya boşanma davası açar.

Kozcuoğlu hanedanı köşeye sıkışırlar ve Nihan’la Kemal’in birleşmesi de yaklaşıyor. Önlerindeki tüm engelleri kaldırmak için uğraşan çift aşklarının birleşmesine çok yakındırlar.

Ayhan, Leyla’nın gözlerini açma ümidini yitirir ve intikam için iyice netleşir. Galip’i hemen kaçırır. Kemal, Ayhan’ı durdurmak için elinden gelen herşeyi yapar. Kozcuoğlu ailesi ise ağır bedeller ödemeye yakındır. Bu bedel, Emir’in bütün gerçeklerini değiştirecek kadar ağır bir bedeldir.

2017-05-10 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

2007 yılında Kayseri Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun, bilişim teknolojileri projelerinde yer almakta, ayrıca bilişim sektörüne dair haberleri cokozel.com.tr aracılığı ile teknoloji meraklıları için derlemekte.

Kara Sevda Dizisinin Veda Tarihi Belli Oldu! YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons