Moto G5 Plus özellikleri ortaya çıktı


Motorola tarafından 2017 yılında tanıtılması beklenen Moto G5 Plus akıllı telefon modeline ait tasarım satışa sunuldu.

Moto G5 Plus özellikleri ortaya çıktı

Moto G5 Plus akıllı telefon modeline ait bir taslak tasarımının internet üzerinden satışa sunulması ile birlikte akıllı telefona ait teknik özellikler ve tasarım ile ilgili değişiklikler ortaya çıktı. Motorola tarafından 2017 yılında tanıtılması beklenen akıllı telefona ait geçtiğimiz aylarda bazı fotoğraflar ortaya çıkmışsa da akıllı telefona ait teknik özellikler belirlenememişti.

Fakat Moto G5 Plus akıllı telefonuna ait bir protip taslağın internet üzerinden satışa sunulması ile birlikte akıllı telefona ait teknik özellikler de netlik kazanmaya başladı. Moto G5 Plus akıllı telefonunun ne zaman tanıtılacağı ve satışa çıkarılacağı konusunda henüz herhangi bir bilgi gelmeden telefonun taslak hali internette satışa çıkarılması Motorola firmasını oldukça zor bir duruma koymuş diyebiliriz.

Moto G5 Plus Teknik Özellikleri

Romanya da yaşan bir internet kullanıcı tarafından satışa sunulan Moto G5 Plus taslak protipi ile ilgili olarak satış ilanı veren kişi akıllı telefonun Mart 2017’de tanıtılarak satışa çıkarılacağının da bilgisini paylaştı. 5.5 inç ekrana sahip olan Moto G5 Plus, Snapdragon 625 işlemcisi ile oldukça yüksek bir performans sunmaya hazırlanıyor. 4 GB Ram, 32 GB dahili depolama alanı bulunan akıllı telefonun 3080 mAh. batarya ile uzun bir şarj etmeden kullanım imkanı sunuyor.

Moto G5 Plus akıllı telefonunun kamera özelliklerine değinecek olursak da 13 Megapiksel arka kameraya sahip olan telefonun 5 megapiksel ön kamerası mevcut. Parmak izi okuyucusu özelliği de bulunan Moto G5 Plus akıllı telefonu Android 7.0 mobil işletim sistemi ile satışa sunulacak.

2017-01-10 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Moto G5 Plus özellikleri ortaya çıktı YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons