Netflix Türkçe Dizi İçin 03 Şirketi ile Anlaştı!


Neftlix, Türkçe dizi için bir anlaşma yaptı. Sadece Neftlix’te yayınlanacak olan dizi için yapım şirketi 03 ile anlaşma yapıldı. Neftlix tarafından yapılmış olan ilk resmi açıklamanın videosunu haberimizde yayınlıyoruz.

Netflix Türkçe Dizi İçin 03 Şirketi ile Anlaştı!

Uygulamasını Türkçe yaparak Türkiye’ye giriş yapan ve büyük kitleler tarafından ilgi gören Neftlix, artık Türkçe dizi yayınlayacak.

Bugün düzenlenen biir partide, şirket adına açıklama yapan Melisa Eyiakkan, yapımcı şirket olan 03 ile anlaşma yaptıklarını belirtti. Dizinin adı ya da yayın tarihiyle ilgili henüz net bir bilgi yok. PUHU TV’de yayınlanan Fi’nin görmüş olduğu yoğun ilgi Neftlix’i oldukça cesaretlendirmiş olmalı.

Dizi 190’ın Üzerinde Ülkede İzlenebilecek!

190 ülkeden daha fazla yerde ilk orijinal Türk yapımı dizi hakkında Neftlix’in Uluslar Arası Orijinal Diziler Başkan Yardımcısı Erik Barmack şu açıklamarı yaptı. “İlk orijinal Türkçe dizimizi çekecek olmaktan dolayı heyecanlıyız. Netflix’in bu muhteşem Türkçe yapım için en ideal uluslararası platform olacağına inancımız tam ve bu yıl içerisinde daha fazla detay paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz”

Yapılmış olan açıklamanın ve etkinliğin videosunu aşağıda paylaştığımız video üzerinden izleyebilirsiniz.

2017-05-25 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

Kültür ve Sanat alanında birçok projede yer almakta, aynı zamanda web projeleri ve teknoloji dünyası ile yakından ilgilenmekte. 25 Yaşında, Üniversite öğrencisidir.

Netflix Türkçe Dizi İçin 03 Şirketi ile Anlaştı! YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons