Nexus 6 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yayınlandı


Android tabanlı Nexus 6 akıllı telefonları için Android 7.1.1 güncellemesi bugün itibari ile yayınlandı.

Nexus 6 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yayınlandı

Nexus 6 akıllı telefon sahiplerinin uzun bir süredir bekledikleri Android Nougat 7.1.1 güncellemesi bugün itibari ile yayınlandı ve Nexus 6 kullanıcılarına dağıtılmaya başlandı. Güncellemeyi yüklemek için telefonlarınızın güncelleme ayarlarını kontrol ederek yapabilirsiniz.

Google tarafından Motorola firmasına ürettirilen Nexus 6 akıllı telefon modelleri 2014 yılında piyasaya sürülmüş ve Android mobil işletim sisteminin en iyi çalıştığı akıllı telefonlar olarak biliniyordu.

Nexus 6 Android 7.1.1 Güncellemesi

Güncellemeyi resmi olarak yayınlayan Google, dilerseniz akıllı telefonlarınızın Ayarlar > Güncellemeler kısmından güncellemelerini yapabilirsiniz dilerseniz de resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan OTA güncelleme dosyalarını kullanarak da Nexus 6 akıllı telefonlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Şuan için güncellemeyi göremiyorsanız eğer birkaç hafta içerisinde ülkelerin güncelleme sıralamasına değişiklik gösterdiği nedeniyledir. Kısa bir süre sonra Nexus 6akıllı telefonlarınıza güncelleme almaya başlayacaksınız.

Nexus 6 için yayınlanan Android 7.1.1 güncellemesini hemen yüklemek isterseniz eğer resmi site üzerinden fabrika imaj dosyalarını indirdikten sonra akıllı telefonlarınıza kurulumu OTA yolu ile yapabilirsiniz.

2017-01-06 tarihinde yayınlandı.
Yorum yazarak haber hakkında düşüncelerini bizimle paylaş!

Yorumlar

YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Nexus 6 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yayınlandı YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons