Nexus 6 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yayınlandı


Android tabanlı Nexus 6 akıllı telefonları için Android 7.1.1 güncellemesi bugün itibari ile yayınlandı.

Nexus 6 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yayınlandı

Nexus 6 akıllı telefon sahiplerinin uzun bir süredir bekledikleri Android Nougat 7.1.1 güncellemesi bugün itibari ile yayınlandı ve Nexus 6 kullanıcılarına dağıtılmaya başlandı. Güncellemeyi yüklemek için telefonlarınızın güncelleme ayarlarını kontrol ederek yapabilirsiniz.

Google tarafından Motorola firmasına ürettirilen Nexus 6 akıllı telefon modelleri 2014 yılında piyasaya sürülmüş ve Android mobil işletim sisteminin en iyi çalıştığı akıllı telefonlar olarak biliniyordu.

Nexus 6 Android 7.1.1 Güncellemesi

Güncellemeyi resmi olarak yayınlayan Google, dilerseniz akıllı telefonlarınızın Ayarlar > Güncellemeler kısmından güncellemelerini yapabilirsiniz dilerseniz de resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan OTA güncelleme dosyalarını kullanarak da Nexus 6 akıllı telefonlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Şuan için güncellemeyi göremiyorsanız eğer birkaç hafta içerisinde ülkelerin güncelleme sıralamasına değişiklik gösterdiği nedeniyledir. Kısa bir süre sonra Nexus 6akıllı telefonlarınıza güncelleme almaya başlayacaksınız.

Nexus 6 için yayınlanan Android 7.1.1 güncellemesini hemen yüklemek isterseniz eğer resmi site üzerinden fabrika imaj dosyalarını indirdikten sonra akıllı telefonlarınıza kurulumu OTA yolu ile yapabilirsiniz.

2017-01-06 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Nexus 6 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yayınlandı YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons