Polaroid Pop fotoğraf makinesi tanıtıldı


Fotoğraf makinesi üreticisi olan Polaroid, yeni model fotoğraf makinesi olan Polaroid Pop modelini resmi olarak tanıttı.

Polaroid Pop fotoğraf makinesi tanıtıldı

Hem şipşak fotoğraf deneyimi hem de dijital fotoğraf deneyimini birleştiren Polaroid Pop oldukça harika fotoğraflar çekebiliyor. Hızlı bir şekilde çektiğiniz fotoğrafların çıktısını alabileceğiniz Polaroid Pop fotoğraf makinesi ile aynı zamanda çektiğiniz fotoğrafın dijital halini de bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Yenilenen özellikleri ile tanıtımı yapılan Polaroid Pop fotoğraf makinesi birçok özelliği ile şipşak fotoğraf çekmek isteyen fotoğrafçılar için oldukça uygun bir fotoğraf makinesi. Pop tasarımı ile çok şık bir tasarıma sahip olan Polaroid Pop fotoğraf makinesi modeli ile çektiğiniz fotoğraflar eskiden çekilen şipşak fotoğraf makinesi gibi siyah çerçeveli şekilde fotoğraflarınızın çıktısını verebiliyor.

Polaroid Pop Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Polaroid Pop fotoğraf makinesi ile çektiğiniz fotoğrafları 7x10 cm boyutunda kağıtlara anında baskı yapabiliyor. Mürekkep kullanmadan Zink fotoğraf baskı teknolojisine sahip olan Polaroid Pop fotoğraf makinesi modeli ile çektiğiniz fotoğraflar birkaç saniye içerisinde elinizde oluyor.

20 MP çözünürlüğü bulunan ve CMOS görüntü işleme teknolojisine sahip olan Polaroid Pop fotoğraf makinesinde 2 adet LED Flaş bulunuyor. Polaroid Pop fotoğraf makinesi sadece fotoğraf çekme işlemi yapmakla kalmıyor aynı zamanda Full HD kalitesinde video çekme özelliğini de sahip. 128 GB Micro SD kart desteği bulunan Polaroid Pop, Wi-Fi ve Bluetooth özelliği ile fotoğrafları aktarmada oldukça hızlı bir işlem yapıyor. Dokunmatik ekranı ile çok kolay bir kullanım imkanı sunan Polaroid Pop ile akıllı telefonlarınız ile eşleştirme imkanına da sahip. Android ve iOS tabanlı akıllı telefonlarınız aracılığı ile ayarlar, ve tüm aktarım işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

2017-01-06 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Polaroid Pop fotoğraf makinesi tanıtıldı YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons