Samsung’un taşınabilir yazıcı ve su geçirmez hoparlör modeli tanıtıldı


Teknoloji devi Samsung’un CES 2017 fuarı kapsamında tanıttığı yeni su geçirmez hoparlör modeli 30 saat boyunca aktif müzik çalabiliyor.

Samsung’un taşınabilir yazıcı ve su geçirmez hoparlör modeli tanıtıldı

Teknoloji devi Samsung’un CES 2017 fuarı kapsamında tanıttığı yeni su geçirmez hoparlör modeli 30 saat boyunca aktif müzik çalabiliyor. Kolaylıkla cebinize koyup taşıyabileceğiniz kablosuz yazıcı de Samsung’un fuar boyunca görücüye çıkardığı dikkat çekici ürünler arasında yer aldı.

Yeni aksesuar seçenekleriyle birlikte 2017 model Galaxy A serisi akıllı telefonlarını tanıtan Samsung, Level Box Slim ve Image Stamp isimli iki farklı yeni teknolojik aletini de görücüye çıkardı.

148.4 x 79 x 25.1mm’lik ölçülere sahip olan Level Box Slim isimli suya dayanıklı taşınabilir hoparlör modeliyle pazardaki payını genişletmeyi hedefleyen Samsung’un işi biraz zor. Çünkü şuanda Bose, Beats ve Sony gibi güçlü markalar işi sırtlamış durumda. Ancak görünüşe göre Samsung, bu model için aldığı IPX7 sertifikasıyla rakipleri arasından sıyrılmaya çalışıyor. Bir metreye kadar derinlikteki suyun içinde 30 dakika kalabilen ve o esnada müzik çalmaya devam eden modelin siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere farklı renk seçenekleri de mevcut.

Image Stamp aileler için uygun

Samsung’un bir diğer dikkat çeken ürünü ise Image Stamp ismini verdiği taşınabilir yazıcı oldu. Özellikle aile buluşmalarında çekilen fotoğrafları hızlıca çıktı alıp anı ölümsüzleştirmek isteyenlere hitap eden model, NFC ve WiFi bağlantılarına sahip. Tatile çıktığınızda, bir partiye gittiğinizde veya arkadaşlarınızla buluştuğunuzda da bu ürünü kullanabilmeniz mümkün. Üstelik diğer taşınabilir yazıcıların aksine Image Stamp 3:2 yerine 16:9 oranında fotoğraf çıktısı sunabiliyor.

2017-01-11 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Samsung’un taşınabilir yazıcı ve su geçirmez hoparlör modeli tanıtıldı YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons