Super Mario Frost Land’in çıkacağı tarih sızdırıldı


Bugüne kadar Nintendo Switch hakkında birçok dedikodu ve sızıntı kaynaklı haber, çeşitli web siteleri aracılığıyla kamuoyuyla paylaşıldı.

Super Mario Frost Land’in çıkacağı tarih sızdırıldı

Bugüne kadar Nintendo Switch hakkında birçok dedikodu ve sızıntı kaynaklı haber, çeşitli web siteleri aracılığıyla kamuoyuyla paylaşıldı. Önümüzdeki Salı günü Nintendo’nun düzenleyeceği büyük etkinlik öncesinde IGN Fransa tarafından yayınlanan bir haberde ise Switch’e özel olarak geliştirilen Super Mario Frost Land’in çıkış tarihi paylaşıldı!

20 Ekim 2016 tarihinde YouTube’dan paylaşılan “Nintendo Switch’e ilk bakış” başlıklı videonun 2. dakika 10. saniyesinde ekranda beliren Mario oyununun Super Mario Frost Land olabileceği iddia edilmişti. IGN Fransa’nın sızdırdığı listeye göre bu iddia doğrulandı. Buna göre televizyonda görüntülenen Mario oyunu Nisan ile Haziran ayları arasında bir tarihte yayınlanacak ve Nintendo Switch sahiplerince oynanabilecek.

Buzlar ülkesinde mi geçecek?

Bahsi geçen bu oyun isminde yer alan Frost Land ibaresi Türkçe’de “Buzlar Ülkesi” anlamına geliyor. Bu ibareden yola çıkarak oyunun karlı bölümlerde geçeceği çıkarımı yapılabilir. Ancak tanıtım filminde görüldüğü kadarıyla böyle bir durum da söz konusu değil, çünkü videoda Mario’nun gayet sıcak bir iklimde atlayıp zıpladığı görüntülendi. Bu sebepten dolayı oyun hala daha gizemini korumaya devam ediyor. Ancak elimizdeki tek bilgi, Nisan ve Haziran arasında tam tarihi bilinmeyen bir günde oyunun yayınlanacağı şeklinde.

Salı günü sır perdesi aralanabilir

Önümüzdeki Salı günü düzenlenecek olan etkinlik kapsamında Nintendo Switch’e dair tüm teknik detayların kamuoyuyla paylaşılması bekleniyor. Super Mario Frost Land ile ilgili merak edilenler de bu etkinlikte öğrenilebilir.

2017-01-11 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Super Mario Frost Land’in çıkacağı tarih sızdırıldı YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons