Telegram gönderilen mesajları silme özelliği geldi


Ücretsiz ve güvenli mesajlaşma hizmeti sağlayan Telegram uygulaması artık gönderdiğiniz mesajları silebilecek.

Telegram gönderilen mesajları silme özelliği geldi

Yenilenen altyapısı ile kullanıcılarına yeni özellikler sunan ünlü mesajlaşma uygulaması Telegram artık gönderdiğiniz mesajları silmeniz için size izin veriyor. Mesaj gönderdikten sonra pişman olduysanız artık Telegam hemen yardımınıza koşuyor. Sinir anında veya yanlışlıkla başkasına gönderdiğiniz mesajları Telegram üzerinden gönderdiğiniz kişi okumadan silebilirsiniz.

Akıllı telefonların dokunmatik ekranlarından dolayı sıkça yanlış mesaj gönderme durumları ile karşılaşıyoruz. Veya sevgilinizle bir tartışma esnasında hoş olmayan şeyler yazdığınızı düşünüyorsanız eğer sevgiliniz okumadan gönderdiğiniz mesajı silerek ilişkinizi devam ettirebilirsiniz.

Mesaj yazdığınız andan itibaren hemen silmeniz için size süre tanıyan Telegram bu süre içerisinde gönderdiğiniz mesajı geri alarak siliyor ve karşı taraf okumamış oluyor.

Telegram Gönderilen Mesajı Silme

Telegram ile göndermiş olduğunuz mesajları 48 saat içerisinde silebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj okunmadan silindiyse sıkıntı yok. Fakat gönderdiğiniz mesaj okunduysa bile yine silebilirsiniz. Çok bir anlam ifade etmezse de mesajı silmeniz ileriki dönemlerde “ben böyle bir şey demedim!” diyebilirsiniz

Telegram Özellikleri

  • Ağ kullanım özellikleri eklenerek artık ne kadar veri harcadığınızı öğrenebilirsiniz.
  • Kısaltılmış bağlantılar sayesinde hızlı bir şekilde t.me/uyadi şeklinde Telegram hesaplarını görüntüleyebilir veya kendi hesabınızı paylaşabilirsiniz.
  • Bir önceki konuşmanıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.
  • Gönderdiğiniz veya aldığınız dosyaları daha kolay bir şekilde görüntüleyebilir, paylaşabilirsiniz.
  • GIF resimler gönderme özelliği aktif edildi. GBoard klavyesi kullanarak artık GIF resimlerinizi gönderebilirsiniz.
2017-01-05 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Telegram gönderilen mesajları silme özelliği geldi YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons