Turkcell 36 Ay Taksitle PlayStation 4 satacak


Ülkemizin önde gelen GSM operatörlerinden olan Turkcell, düzenlediği kampanya ile 36 ay taksit imkânı ile PlayStation 4 oyun konsolu satacak.

Turkcell 36 Ay Taksitle PlayStation 4 satacak

Operatör firmalarının akıllı telefon, bilgisayar, tablet gibi kampanyalarına şimdi de oyun konsolları ekleniyor. Turkcell düzenlediği kampanya ile faturalı hat sahiplerine özel olarak 36 ay taksitle PlayStation 4 oyun konsolu satışı yapacak.

Turkcell faturalı müşterilerine özel olarak düzenlediği kampanya ile abonelerinin tarifelerine 24 ay veya 36 ay taksitli olarak PlayStatio 4 satışı yapacak. Ödeme işlemleri faturaya ek olarak ödenecek. Sony ile yaptığı anlaşma ile 2017 yılının ilk ayında satışa başlanacağını belirten Turkcell yetkilileri ilk defa böyle bir kampanya düzenledikleri için mutlu olduklarını belirtti.

Turkcell ile PlayStation 4 36 Ay Taksit İmkanı

36 ay gibi uzun bir taksit süreci sağlayan Turkcell bu sayede binlerce PlayStation 4 satışı gerçekleştirmeyi hedefliyor. Yıllardır akıllı telefon, tablet ve bilgisayar satışı gerçekleştiren operatörlerden olan Turkelle, ülkemizde ilk defa Oyun Konsolu satışı yapacak operatör olma özelliğine sahip.

Kredi kartları ile taksit sayısının kısıtlı olduğu ülkemizde, birçok elektronik cihaz tüketicisi operatörler tarafından sağlanan 12,24 ve 36 aylık taksitler ile faturalarına ek olarak mobil cihazlarını satın alabiliyorlardı. Turkcell bu işi biraz daha ileri götürerek Play Station 4 oyun konsollarının satışını yapma kararı aldı.

12 ay taksitle PlayStation 4 satın almak isteyen aboneler tarifeye ek 107 TL, 24 Ay Taksit yapmak isteyen aboneler, 59 TL, ve son olarak 36 ay taksitle PlayStation 4 satın almak isteyen Turkcell aboneleri faturalarına ek olarak 43 TL ödeyerek, Turkcell mağazalarından PlayStation 4 oyun konsollarını satın alabilecekler.

2017-01-02 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Turkcell 36 Ay Taksitle PlayStation 4 satacak YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons