Twitter neden açılmıyor? Twitter VPN uygulamaları


İzmir patlamasının ardından uygulanan yayın yasağının ardından sosyal medya sitelerine erişime de kısıtlama getirildi.

Twitter neden açılmıyor? Twitter VPN uygulamaları

İzmir patlamasının ardından uygulanan yayın yasağının ardından sosyal medya sitelerine erişime de kısıtlama getirildi. VPN kullanmadan Twitter başta olmak üzere birçok sosyal medya servisine erişim kısıtlanmaya başladı.

İzmir Adliyesine yapılan bombalı araç araç saldırısının ardından Twitter kullanıcıları Twitter’a ulaşmada problem yaşamaya başladı. İzmir adliyesinin C girişi önünde gerçekleşen patlamanın ardından RTÜK tarafından getirilen yayın yasağından kısa bir süre sonra sosyal medya kullanıcıları Twitter ve Facebook sosyal paylaşım sitelerine girmekte sorun yaşadıklarını belirtti.

Twitter Engellendi Nasıl Girilir?

Twitter sosyal paylaşım sitesi BTK tarafından kısıtlanınca kullanıcılar VPN uygulamaları aracılığı ile ancak sitelere giriş yapabilmekte. En İyi VPN Uygulamaları yazımıza tıklayarak sizde VPN uygulamalarını indirerek Twitter’a giriş yapabilirsiniz.

İzmir adliyesinde yaşanan patlamanın ardından çıkan çatışmada 2 saldırgan öldürülürken 1 saldırganın da arandığını belirten haber ajansları aynı zamanda 1’i polis 1’i adliye çalışanı iki kişinin yaşamını yitirdiği haberi geçilmeye başlandı.

2017-01-05 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Twitter neden açılmıyor? Twitter VPN uygulamaları YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons