Ücretsiz Whatsapp İndir – Güncel Whatsapp Yükle


Ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması Whatsapp, internet üzerinden mesajlaşma ve görüntülü konuşma hizmeti veren en popüler mesajlaşma uygulamasıdır. Gelişmiş özellikleri ve güçlü altyapısı ile akıllı telefon kullanıcılarına hizmet veren Whatsapp uygulaması sayesinde arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile tamamen ücretsiz bir şekilde mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz Android, iOS gibi popüler işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan mesajlaşma uygulamasıdır.

Ücretsiz Whatsapp İndir – Güncel Whatsapp Yükle

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte ilk ücretsiz mesajlaşma uygulaması olarak yayınlanan Whatsapp uygulaması, sürekli yenilenerek yeni özellikleri hizmet veren muhteşem bir mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulamasıdır. Gelişmiş özellikleri ve güvenli altyapısı ile akıllı telefon kullanıcılarına hizmet veren Whatsapp uygulaması 2014 yılında sosyal ağ servisi Facebook tarafından satın alınmış ve yeni özellikleri ile şuanda dünya çapında 1 Milyardan fazla aktif kullanıcısı olan bir uygulama haline gelmiştir. Tamamen ücretsiz ve reklamsız bir şekilde tüm mesajlaşma, görüntülü konuşma, fotoğraf, video, döküman gönderme işlemlerini yapabileceğiniz Whatsapp uygulaması neredeyse tüm akıllı telefon kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır.

Ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına hizmet veren Whatsapp uygulaması ile hızlı ve güvenli bir şekilde arkadaşlarınız ile olan iletişiminizi sağlayabilirsiniz. Oldukça güvenli bir uygulama olan Whatsapp uygulaması ile yaptığınız görüşmeler sadece arkadaşlarınız ve sizin aranızda kalacaktır. Her geçen gün yenilenen özellikleri ile daha fazla güçlenen ve hızlanan Whatsapp uygulamasını tüm akıllı telefon modellerine sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Whatsapp ile Sesli ve Görüntülü Konuşmalarınız Ücretsiz!

Whatsapp metin mesajlaşmasının yanında arkadaşlarınız ile sesli olarak telefon görüşmesi yapmanızı sağlamanın yanında aynı zamanda yenilenen özelliği sayesinde artık Görüntülü Konuşma yapabilmenizi de sağlıyor. Hem de Ücretsiz! Bulunduğunuz yerden kablosuz bir ağ bağlantısına bağlanarak hızlı ve güvenli bir şekilde görüntülü ve sesli görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Whatsapp aynı zamanda internet paketinizi kullanarak ta operatör ücreti ödemeden sesli ve görüntülü konuşma hizmeti de sağlayabiliyor. Uluslararası görüşmelerinizde de hiçbir şekilde ücret ödemeden kablosuz bağlantılar sayesinde arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile tamamen ücretsiz bir şekilde görüntülü olarak görüşme yapabilirsiniz.

Güvenli Mesajlaşmak İçin Whatsapp

Whatsapp geliştirilen güvenlik altyapısı sayesinde tüm görüşmelerinizi sadece görüştüğünüz kişiler ve sizin aranızda kalmasını sağlıyor. Uçtan uca şifreleme yöntemi ile tüm yazışmalarınızı şifreli bir şekilde yapabilen Whatsapp bu sayede 3. Kişilerin herhangi bir şekilde sizin konuşmalarınızı izlemesini engelliyor. Güvenli bir şekilde mesajlaşabileceğiniz Whatsapp uygulaması aynı zamanda iki adımlı doğrulama özelliği sayesinde Whatsapp hesabınızın sizin telefonunuzdan farklı bir telefonda kullanılmasını da engelleyerek kişisel ve kurumsal görüşmelerinizi de güvenli bir şekilde saklayabiliyor.

Whatsapp İle Grup Mesajlaşma!

Whatsapp uygulaması sayesinde okul arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla, aileniz ve diğer tüm çevreleriniz için ayrı ayrı gruplar oluşturabilir, bu gruplar ile ilgili olan arkadaşlarınızı gruplara ekleyerek toplu bir şekilde görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Örneğin okul arkadaşlarınız ile oluşturacağınız Whatsapp Grubu sayesinde okula gitmediğiniz günlerde bile arkadaşlarınız ile iletişimde kalabilir, dersler ile ilgili tüm sorularınızı arkadaşlarınıza sorabilirsiniz.

Hem Telefonda Hem de Bilgisayarda!

Whatsapp uygulaması yenilenen altyapısı ile artık bilgisayarlar üzerinden de kullanılabiliyor. Akıllı telefonlarınız ile yazışmanın zor olduğu zamanlarda Whatsapp uygulamasını bilgisayarınız üzerinden kullanarak arkadaşlarınız ile görüşmelerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir ücret gerektirmeyen bu özellik sayesinde ofiste çalışırken telefonunuzu elinize almadan size gelen mesajlara cevap verebilir veya arkadaşlarınıza mesaj atabilirsiniz.

Fotoğraf, Video ve Tüm Dosyalarınızı Paylaşın!

Whatsapp uygulaması sayesinde çektiğiniz fotoğrafları ve videoları hemen arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. En mutlu anlarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmak Whatsapp uygulaması ile çok kolay. Saniyeler içerisinde çektiğiniz bir fotoğrafı arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Whatsapp uygulaması ile aynı zamanda arkadaşlarınıza dosya göndermeniz de mümkün. Mail hesapları ile uğraşmadan Word, Excel, Powe Point ve PDF dosyalarınız dahil olmak üzere birçok dosya uzantısına sahip belge ve dokümanlarınızı 100 MB boyut sınırı olmak şartı ile arkadaşlarınıza hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

 

Whatsapp Android İndir

2017-01-17 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Mezunu. Cokozel.com.tr bünyesinde editörlük ve reklam pazarlama müdürü olarak çalışmaktadır.

Ücretsiz Whatsapp İndir – Güncel Whatsapp Yükle YAPILAN YORUMLAR

 • Mehmet
  7 ay önce

  iPhone için Whatsapp uygulamasını indirdim ama problem var kurulamadı diyor

 • sevgi
  7 ay önce

  Whatsapp durum mesajı nereden yapılıyor?

 • Sevim
  7 ay önce

  Android için indirdim görüntülü konuşabiliyorum çok iyi

 • sidar
  7 ay önce

  Çok güzel bir uygulama

 • Murat
  7 ay önce

  Çok güzel ve kolay bir uygulama olmuş teşekkürler

Show Buttons
Hide Buttons