Windows 10 yeni özellikleri ile geliyor


Microsoft tarafından geliştirilen Windows 10 işletim sistemi yakın zamanda alacağı büyük bir güncelleme ile yeni özellikleri beraberinde getirecek.

Windows 10 yeni özellikleri ile geliyor

Windows 10 işletim sistemi için Creators Update adı ile yayınlanması beklenen geniş bir güncelleme ile daha kişisel bir bilgisayar kullanımı sağlayacak olan Microsoft çalışmalarına devam ettikçe güncelleme ile ilgili bilgilerde gelmeye devam ediyor.

14997 güncelleştirme numarası ile geliştiriciler için yayınlanan Windows 10 özelliklerine baktığımızda Kutucuk Klasör özelliği eklenmiş görünüyor. Tıpkı akıllı telefonlarınızdaki gibi birçok simgeyi ve klasörü kutucuklar oluşturarak içerisine yerleştirebileceksiniz ve çalıştırmak istediğiniz de de kolay bir şekilde klasörlerinize erişim sağlayacaksınız.

Windows 10 Kutucuk Özelliği

Şuan için Windows 10 işletim sistemini masaüstünde kullanan kullanıcılar bu özelliği kullanamıyor fakat mobil olarak kullanılan Windows Phone işletim sisteminde kullanıcılar bu özelliği uzun bir süredir kullanıyor. Microsoft bu özelliği Windows 10 işletim sürümünün masaüstü versiyonlarına da getirerek kullanıcıların daha hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlıyor.

2016-12-27 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Windows 10 yeni özellikleri ile geliyor YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons