Xiaomi Redmi Pro 2, Snapdragon 660 SoC Ve Düşük Fiyat İle Geliyor


Xiaomi Redmi Pro 2 modeli Snapdragon 660 SoC ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca cihazın fiyatı ise çok uygun olacak. Daha fazlası haberimizde.

Xiaomi Redmi Pro 2, Snapdragon 660 SoC Ve Düşük Fiyat İle Geliyor

Bu doğru çıkarsa harika olur. Çünkü yaklaşmakta olan Xiaomi Redmi Pro 2 modelinin Xiaomi’nin resmi sayfasında bir süre göründüğü ve daha sonra çıkarıldığı ancak daha önce bir ekran görüntüsü alamadığımız görülüyor!

Buna göre, cihazın, geçen yılki Snapdragon 821 amiral gemisi modelinden daha iyi olan Qualcomm’un şimdiye kadar etkileyici kıyaslama sonuçlarına sahip bir orta seviye yongasetini (Snapdragon 660 SoC) kullanması bekleniyor! Ayrıca tam HD çözünürlüğe sahip 5,5 inçlik bir OLED ekranı paketi olacak ancak arka tarafındaki 16 MP tek lensli bir kameraya sahip olacak (Redmi Pro’nun çift kamerasından farklı olarak). Bu cihazın özellikleri en çok merak edilen konulardan biri oldu. Xiaomi Redmi Pro 2’nin

Xiaomi Redmi Pro 2 Özelllikleri Ve Fiyatı

Söylentiler, taşınan spesifikasyonlara bakıldığında cihazın gerçekten uygun fiyatlı olmasını ve yaklaşık olarak 174 $ olan 1199 Yuan’da fiyatlandırılacağını söylüyor! Hatırlıyorsanız, geçen yılki Redmi Pro modeli, Helio X20 SoC ile 3 GB + 32 GB model için 1499 Yen (217 $) fiyatla hatırlanmadı (ve neden siz?), Piyasaya çıktı; Daha güçlü Helio X25 işlemcisine sahip 3GB + 64GB model için ¥ 1699 (246 $) ve Helio X25 yonga seti kullanan 4GB + 128GB modelinde ise ¥ 1999 (290 $) oldu. Gerçekten özelliklerine göre çok uygun bir fiyat olmuş. Kısa olarak fiyat performans telefonu olarak adlandırabiliriz.

Bu yılki modelin yakında piyasaya çıkması bekleniyor, bu yüzden kapmaya hazır olmanız daha iyi! Xiaomi Redmi Pro 2 hakkında daha fazla detaylar ve bilgiler için takipte kalın.

2017-05-19 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu, 28 yaşında özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışırken aynı zamanda teknolojiye dair yeni bilgileri teknoloji meraklıları için cokozel.com.tr aracılığı ile paylaşmakta.

Xiaomi Redmi Pro 2, Snapdragon 660 SoC Ve Düşük Fiyat İle Geliyor YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons