Yandex Türkiye’nin Satış Direktörlüğüne Balamir Nazlıca Atandı!


Yandex Türkiye’de yep yeni bir atamaya imza attı. Uluslar arası alanda ve teknoloji şirketlerinde çok önemli roller üstlenen Doğan Balamir Nazlıca, Yandex Türkiye’nin Satış Direktörlüğüne getirildi.

Yandex Türkiye’nin Satış Direktörlüğüne Balamir Nazlıca Atandı!

Bilgi Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler mezunu Doğan Balamir Nazlıca, 2007-2011 yılları arasında Fransa merkezli kurumsal ve yatırım bankacılığı şirketi Societe Generale’de “Müşteri Temsilcisi”, Kurumsal İlişkiler Müdür Yardımcısı ve “Operasyon Sorımlusu” görevlerinde üstün başarılar sağlayarakçalıştı. 2011-2015 yılları arasında ise Otel Online Satış ve Kanal Yönetimi hizmeti veren HotelRunner’da Satış Müdürü görevini üstlendi. Nalıca, 2015 yılında ise Boston merkezli yazılım şirketi olan Solvoyo’da, daha sonra da başka bir yazılım şirketi olan Paraşüt’te “Satış Direktörü” rolünü üstenerek kariyer hayatına devam eti.

2017 Nisan ayında Yandex’teki görevine başlayan Balamir Nazlıca şu açıklamaları yaptı. Dünyadaki arama motorlarının sayısına baktığımızda, ciddi bir pazar payına sahip şirket sayısı 6’yı geçmiyor. Yandex bu 6 şirketten birisi. Yandex, hem Rusya pazarında hem de uluslararası pazarda dijital pazarlamaya yön veren önemli markalar arasında yer alıyor. Böyle büyük ama start-up mantığı ile çalışan bir firmanın Türkiye’deki satışlarından sorumlu olmak gurur ve heyecan verici. Türkiye’de dijital pazarlama ve reklam alanında ihtiyacını duyduğumuz çeşitlilik ve ürün zenginliğini Yandex ile beraber en kolay şekilde müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.”

2017-05-17 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

Müzisyen, aynı zamanda çok sevdiği teknoloji dünyasına dair tüm gelişmeleri takip ederken teknoloji meraklılarını heyecanlandıran haberleri objektif bir şekilde paylaşmakta.

Yandex Türkiye’nin Satış Direktörlüğüne Balamir Nazlıca Atandı! YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons