Yeni Gelin Dizisi 9. Bölümünde Elmas’a Hayat Zindan Oluyor!


Yeni Gelin dizisinin yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu üstleniyor. Show TV’nin seyircileri kahkahaya boğan dizisi Yeni Gelin’in 10. Bölümünün tanıtımı yayınlandı.

Yeni Gelin Dizisi 9. Bölümünde Elmas’a Hayat Zindan Oluyor!

Yeni Gelin dizisinin yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu üstleniyor. Show TV’nin seyircileri kahkahaya boğan dizisi Yeni Gelin’in 10. Bölümünün tanıtımı yayınlandı. Bella’nın çocuk doğuramayacağıyla ilgili ortaya çıkan bilgi dizinin takipçilerinde büyük merak uyandırdı.

Show TV’nin yeni dizisi “Yeni Gelin”in 9. Bölümünde, Nazgül tam canına kıymak üzereyken bir bebeği olacağını öğrenmişti. Yeni bebek haberinden sonra Kağan, Nazgül ve Elmas arasında kalıyor. Tabii ki konaktaki diğer kadınlar ise bu duruma çok seviniyor ve bu haberden sonra da Elmas’a resmen hayatı zindan etmeye karar veriyorlar. Konaktaki kadınların nikahtan vazgeçmesinden sonra ise Kalender konağın tüm üyelerini pikniğe götürüyor.

Piknik esnasında her şeyin yoluna gireceğini düşünen Kalender ise kadınların kendi kafalarına göre davranmasından dolayı fenalaşıp, gözlerini hastanede açıyor. Kağan ise Elmas’ın daha önceki hayatında pavyonda çalıştığını öğreniyor. Bunu öğrenen Kağan çok büyük bir şok yaşıyor. Bunlarun yanı sıra Bella’nın hamile kalamayacağını öğrendiği sahnede yaşadığı şok ise dizinin takipçilerini ekran başına kitledi.

Kentte büyümüş olan bir kızın yeni gelin olmuş hallerini konu alan Show TV’nin büyük beğeni kazanan yeni dizisi Yeni Gelin’in başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşıyor. Dizinin diğer oyuncu kadrosunda ise, Mustafa Avkıran, Dağhan Külege., Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok tanınmış ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin hem senarist hem de yönetmenlik koltuğunda oturan isim ise Ersoy Güler yer alıyor.

Yeni Gelin dizisinin yeni bölümü 13 Mayıs Cumartesi günü Saat: 20:00’de Show TV ekranlarında yayınlanacak.

2017-05-08 tarihinde yayınlandı.
YAZAR HAKKINDA

26 yaşında, Sinema ve Tv Yüksek Lisans öğrencisi. Cokozel.com.tr içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda sinema projeleri içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeni Gelin Dizisi 9. Bölümünde Elmas’a Hayat Zindan Oluyor! YAPILAN YORUMLAR

Show Buttons
Hide Buttons